loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

آگهی استخدام,نیازمندی همشهری

شرکت سنگ آهن گهر زمین در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز پیمانکار را در مقطع فوق لیسانس، لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم به شرح جداول شماره (1) ، (2) ، (3) و (4) را به روش برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه نخصصی، روانشناختی و گزینش به صورت قراردادی از طریق پیمانکار جذب نماید. دانلود نمونه سوالات آزمون…

آخرین ارسال های انجمن

آگهی استخدام شرکت سنگ آهن گهر زمین

شرکت سنگ آهن گهر زمین در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز پیمانکار را در مقطع فوق لیسانس، لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم به شرح جداول شماره (1) ، (2) ، (3) و (4) را به روش برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه نخصصی، روانشناختی و گزینش به صورت قراردادی از طریق پیمانکار جذب نماید.


دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت سنگ آهن گهر زمین

شرایط شرکت در آزمون :

1-     شرایط عمومی:

1-1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

2-1- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

3-1- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

4-1- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. ( با تایید مراجع ذی­صلاح)

5-1- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

6-1- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت سنگ آهن گهر زمین

7-1- عدم اعتیاد به مواد مخدر ( با تایید مراجع ذی­صلاح)

8-1- چنانچه داوطلب در یکی از شرکتهای پیمانکار و همکار شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شاغل می­باشد، در صورت قبول نهایی به شرطی استخدام خواهد شد که از شرکتهای مورد نظر رضایتنامه ارائه دهد.

 

2- شرایط سنی :

1-2- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم 25 سال (متولدین 1368/12/2 و بعد از آن)، فوق دیپلم 27 سال (متولدین 1366/12/2 و بعد از آن)، برای داوطلبان لیسانس 30 سال (متولدین 1363/12/2 و بعد از آن)، برای داوطلبان فوق لیسانس 32 سال (متولدین 1361/12/2 و بعد از آن) می­باشد.

2-2- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

3-2- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پیمانکاری شرکت سنگ آهن گهر زمین که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر 5 سال به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد.

4-2- سابقه کار مفید و مرتبط مندرج در جداول شماره (1،2،3،4) که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

5-2- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می­ یابد :

1-5-2- داوطلبانی که در جبهه­ های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نموده­ اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت، مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می­شود.  

2-5-2- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضدانقلاب درآمده­ اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن افزوده می شود.

3-5-2- افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها (همسر و فرزندان)، جانبازان بالای 25 درصد و آزادگان به میزان 5 سال به حداکثر سن مجاز اضافه می­ شود.

6-2- در هرحال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم از 32 سال، فوق دیپلم از 34 سال، لیسانس از 38 سال و فوق لیسانس از 40 سال نبایستی تجاوز نماید.

 

3- شرایط معدل :

1-3- داشتن حداقل معدل کل 12 برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و 14 برای فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس.

 

4- شرایط مدرک تحصیلی :

1-4- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

2-4- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. ( گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود.)

3-4- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، الزامی است.

4-4- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می­بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل صادر گردیده باشد.

تذکر : مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری مصاحبه باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی­گیرد.

 

5- اولویتهای جذب :

1-5- اختصاص 10­% کل پذیرفته­ شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای 25­% می­باشد مشروط بر این که حداقل 60­% کل امتیاز نفر اول پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشد.

2-5- بومی بودن دارای امتیاز می­باشد. (بومی به افرادی گفته می­شود که محل تولد یا محل اخذ دو مقطع تحصیلی آنها شهرهای استان کرمان باشد)

3-5- برای مقطع دیپلم و فوق دیپلم صرفاً افراد بومی حق ثبت نام دارند.

4-5- در شرایط مساوی، اولویت با افرادی است که به ترتیب بومی شهرستان سیرجان و سپس افرادی که دارای معدل بالاتری هستند.

 

6- نحوه ثبت نام و مهلت آن :

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی تا پایان روز 94/1/25 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود)


1-6- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

2-6- واریز مبلغ 300.000 ریال (سیصدهزار ریال) به صورت الکترونیک پس از تکمیل فرم ثبت نام در سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا به عنوان حق ثبت نام در آزمون.

*. وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

تبصره 1 : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.

3-6- داوطلبان جهت ثبت نام حتماً موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس 4×3 نباید بیشتر از 40 کیلو بایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از 80 کیلو بایت باشد.)


دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت سنگ آهن گهر زمین


 •     عکس داوطلب 4×3
 •     مدرک تحصیلی یا گواهی تحصیلی تائید شده
 •     کارت ملی
 •     شناسنامه
 •     کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد
 •     سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی
 •     مدارک ایثارگری موضوع بند2-5

4-6- ثبت و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می­ باشد.

5-6- داوطلبان باید ده روز پس از ثبت نام به سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا(www.sinainstitute.com) مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند.

6-6- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا اعلام می­ گردد.

تبصره 2: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

 

7- نحوه برگزاری آزمون :

1-7- آزمون به صورت چهارگزینه­ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ­های نادرست برگزار می­ گردد.

2-7- آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود. دروس امتحانی متعاقباً از طریق سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا اعلام می­ گردد.

تبصره : اقلیت­های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می­باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می­ شود.

3-7- بر اساس ضوابط شرکت سنگ آهن گهر زمین، امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از 60­% امتیاز نفر اول کمتر باشد.

 

8- توضیحات مهم :

1-8- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیرواقعی در فرم ثبت نام، اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات، در مراحل بعدی ( حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار ) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

2-8- بدیهی است قبولی در هریک از مراحل آزمون به منزله جذب نهائی فرد نمی باشد، بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تائید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می با شد، که در صورت پذیرش داوطلب در هرکدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد. در هر صورت پذیرفته شدگان نهایی به مرور زمان و متناسب با ظرفیت واحدهای فراوری به کار دعوت خواهند شد و از زمان امضای قرارداد انجام کار به عنوان کارکن خطوط فراوری شناخته خواهند شد و قبولی در آزمون قبل از امضای قرارداد موجد هیچ حقی نمی باشد.


3-8- کلیه مشاغل، عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.


4-8- محل شرکت سنگ آهن گهر زمین در کیلومتر 50 جاده شیراز – سیرجان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند.

 


9- دریافت کارت آزمون:

1-9- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخ های تعیین شده امکان پذیر است.

2-9- آزمون در دو شهر کرمان و سیرجان برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت، در سایت قابل مشاهده است.

 


10-  اعلام نتایج آزمون:

1-10- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا اعلام خواهد شد.


2-10- در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال می توانید از طریق آدرس ایمیل sina.goharzamin@gmail.com در ارتباط باشید.


متقاضیان شرکت در آزمون، می­توانند ازتاریخ 1393/12/25 تا تاریخ 1394/1/25 به آدرس اینترنتی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا به نشانی www.sinainstitute.com مراجعه نموده و پس از مطالعه مفاد آگهی و باتوجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت­ نام اقدام نمایند.


رشته های مورد نیاز

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت سنگ آهن گهر زمین

  ثبت نام

درباره : استخدامی های مهم , استخدام حسابدار , استخدام مهندسي برق , استخدام كارشناس مديريت , استخدام مهندسی نرم افزار , استخدام مهندسی سخت افزار , استخدام مهندسی شیمی , استخدام مهندسی فیزیک , استخدام مهندسی الکترونیک , استخدام کارمند , مهندس مکانیک , مهندس ابزار دقیق , استخدام کارشناس IT , استخدام مهندس صنایع , کاریابی و استخدام استان کرمان , استخدام كرمان ,
برچسب ها : آگهی استخئدام رشته مهندس کامپیوتر , آگهی استخئدام رشته مهندس برق , آگهی استخئدام رشته مهندس مکانیک , آگهی استخئدام رشته مهندس شیمی , آگهی استخئدام رشته مهندس صنایع , آگهی استخئدام رشته مهندس نقشه برداری , آگهی استخئدام رشته مهندس متالوژی , آگهی استخئدام رشته , استخدام دیپلم 94 , استخدام فوق دیپلم 94 ,
بازدید : 1443 تاریخ : سه شنبه 18 فروردين 1394 زمان : 16:25 نویسنده : کاریاب نظرات ()
مطالب مرتبط
 • متن آزمون استخدامي متمركز دستگاه‌هاي اجرايي كشور سال 1397 متن آزمون استخدامي متمركز دستگاه‌هاي اجرايي كشور سال 1397
 • آگهی انتخاب سردفتر اسناد رسمی در سال 97 آگهی انتخاب سردفتر اسناد رسمی در سال 97
 • آگهی استخدامی دیوان محاسبات سال 97 + ظرفیت ها آگهی استخدامی دیوان محاسبات سال 97 + ظرفیت ها
 • استخدام شرکت پتروشیمی میاندوآب سال 97 استخدام شرکت پتروشیمی میاندوآب سال 97
 • آگهی استخدام شرکت سفیر ریل آسیا آگهی استخدام شرکت سفیر ریل آسیا
 • آگهی استخدامی بانک صادرات ایران در کهگیلویه و بویر احمد آگهی استخدامی بانک صادرات ایران در کهگیلویه و بویر احمد
 • آگهی استخدامی موسسه کارآفرينان آوا سلامت در کردستان آگهی استخدامی موسسه کارآفرينان آوا سلامت در کردستان
 • آگهی استخدامی صندوق تامین خسارت های بدنی آگهی استخدامی صندوق تامین خسارت های بدنی
 • آگهی استخدام شرکت ملی نفت ایران سال ۹۶ آگهی استخدام شرکت ملی نفت ایران سال ۹۶
 • آگهی استخدامی دانشکده های علوم پزشکی كشور سال 1396 ( وزارت بهداشت ) آگهی استخدامی دانشکده های علوم پزشکی كشور سال 1396 ( وزارت بهداشت )
 • ارسال نظر برای این مطلب

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

  آمار سایت
 • کل مطالب : 8802
 • کل نظرات : 215
 • افراد آنلاین : 10
 • تعداد اعضا : 4678
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 639
 • بازدید امروز : 7,667
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 111
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 7,667
 • بازدید ماه : 7,667
 • بازدید سال : 7,667
 • بازدید کلی : 40,971,826
 • مطالب